Форум о Ванге,
ясновидении и толковании снов

IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

2 страниц V  < 1 2  
Ответить в данную темуНачать новую тему
> Плохо верится, Не было у неё многих предсказаний
vazonov11
сообщение 26.4.2014, 13:17
Сообщение #21

Из: Россия, Санкт-Петербург

Причем, редкий.

+Цитировать сообщение
magia-bg
сообщение 11.5.2014, 16:11
Сообщение #22

Участник
**

Из: България

Цитата(Пришелец @ 8.2.2010, 0:51) *
Мне плохо верится,что Ванга кому то на конкретные вопросы рассказывала пророчества.Во первых,когда она это успевала,когда к ней была масса в очереди.Также не пойму ,почему при коммунистическом режиме в Болгарии ,власти её не заточили лишь для себя,чтобы не взболтнула лишнего о близком конце советской власти итд.И ещё,как она могла контактировать одновременно с мёртвыми и одновременно с инопланетянами?
Верю.что она только .как сообщалось.помогала людям ответами..

Тя е проект на нашите тайни служби от онова време. Доста успешен проект. Затова властите ни от онова време не са я заточили.

Как Ванга зове непознати хора по име например и им казва проблемите- милиционер сред опашката от говорещи си от вън хора подслушва и донася на Ванга кой какви проблеми е имал, как се казва и всичко,което човекът неблагоразумно е споделил с хората от опашката.

Също така и в подслушването на бъдещи политически събития сме много добри.

Нашите милиционери и агенти на Държавна сигурност- същински духове и извънземни- 2 в 1.

А където не е имало подадена информация- Ванга си я е измисляла.

Причината да я има Ванга е външно- и вътрешно политическа власт.

Но и у нас много хора още не схващат какво точно се е случвало и как са били жертва на мошеничество. Още повече, че наистина имаме добри ясновидци и хора с умения... Е, имаме и шарлатани много- но то шарлатаните са навсякъде вече...

+Цитировать сообщение

2 страниц V  < 1 2
Ответить в данную темуНачать новую тему